MENÜ
Alışveriş Sepetim
30₺ ve üzeri alışverişlerde teslimat ÜCRETSİZ!

Hakkımızda

Sepetmarkt Hakkında

SepetMarkt 2017 yılında Çengelköy’de kurulmuştur. Geçmiş Ticaret Tecrübelerine  dayanarak müşteri memnuniyet odaklı çalışmalarına devam etmektedir . Zengin Ürün çeşitliliği ve uygun fiyat politikasını kendimize her zaman prensip edinmiş bulunmaktayız . Siz değerli müşterilerimize daha İyi hizmet verebilmek açısından  Günümüz  teknolojilerini  yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Artık alışverişlerinizi cepten , Tabletden , Bilgisayarlarınızdan Whatsapp ve telefon numaralarımız üzerinden onlıne sipariş verebilirsiniz . 

Sipariş Hattı: 0216 557 03 53 – Whatsapp Sipariş: 0552 606 03 53

Her türlü dilek, görüş ve şikayetinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Kendimizi, sizin fikirleriniz ile birlikte geliştirmek isteriz..

    E-Posta: bilgi@sepetmarkt.com

Sepetmarkt olarak siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için binlerce çeşit ürünü uygun fiyatlar ile kapınıza kadar teslim ediyoruz. Markete gitmeye ihtiyaç duyulmadan dilediğiniz ürünü sipariş verdiğiniz an evinize iş yerinize kadar getiren en hızlı çalışma arkadaşlarımız ve bizler buradayız. Biz de bu içeriğimizde sizler için en güzel online market alışverişi uygulamamızı sizler için aktifleştirip pandemi süreçinde daha fazla uygulayıp bir araya getirdik .

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezler ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. KVKK Aydınlatma Metni